Благодійна акція «Миколайчика придбай – хворим дітям помагай»

7 грудня 2023 року, за ініціативи волонтерів Центру «Благо», який діє при відділі соціального служіння та благодійності Полтавської єпархії, розпочалася благодійна акція до Дня Святого Миколая: «Миколайчика придбай – хворим дітям помагай».

Волонтери разом з активними парафіянами та кліром міста Полтави зібралися в приміщенні недільної школи при храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, де традиційно випікали пряники – “Миколайчики”.

Небайдужі люди зібралися об’єднані однією справою, тому що робити добро набагато приємніше разом з друзями. Така акція відбувається вже 7-й рік поспіль.

Добрі справи в житті християнина являються важливою складовою на шляху до спасіння. Вони допомагають нам вдосконалюватися.

Долучитися до цієї акції може кожен, потрібно лише придбати пряник «Миколайчик». Це можна зробити в свічних лавках храмів міста Полтави.

Особливо важливим було зробити пряники не лише смачними та красивими ззовні, а й пісними, щоб всі ті, хто говіє в цей Різдвяний піст, мали змогу їх купувати та куштувати, і це з легкістю вдалося зробити. Печиво виготовлене з натуральних продуктів: мука в поєднанні з медом та какао.

Зібрані кошти будуть використані на придбання подарунків для малят із дитячих лікарняних відділень Полтави. Зокрема, це 9-те дитяче психіатричне відділення Полтавської обласної лікарні ім. Мальцева, Полтавський навчально-реабілітаційному центр в селі Михайлівка.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *