Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Благовіщення Пресвятої Богородиці – Новини Полтавської Єпархії

Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2023 року, в день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

Його Високопреосвященству секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар єпархії  протоієрей Миколай Довганич та духовенство обителі.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричастного вірша  проповідь виголосив священик Георгій Шепіда.

Після закінчення Богослужіння Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

А також, за багаторічною традицією, випустив у небо пару голубів.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *