Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День Хрещення Русі та пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира – Новини Полтавської Єпархії

День Хрещення Русі та пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира

28 липня 2022 року, у День Хрещення Русі та пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили ключар протоієрей Миколай Довганич, помічник Полтавського міського благочинного священник Олексій Пергат, клірик Свято-Серафимівського храму ігумен Афанасій (Бідний) та соборне духовенство.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протоієрея Олега Приходько.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Проповідував протоієрей Василій Цьолка.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *