День пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

30 вересня 2023 року в день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершив Божественну літургію в храмі на честь цих святих міста Полтави, який в цей день відзначає своє престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, помічник міського благочинного священник Олексій Пергат, ключар храму протоієрей Сергій Касьяненко, клірики храму та міста Полтави.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричасного вірша протоієрей Сергій Касьяненко звернувся до пастви зі словом проповіді.

Після завершення богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Филиип привітав віруючих зі святом та благословив усіх.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *