Для студентів ПМДС була прочитана лекція з біології

28 та 29 вересня 2023 року, з благословіння ректора Семінарії, Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та на запрошення віцеректора архієпископа Новосанжарського Веніаміна, Полтавську Семінарію відвідав протоієрей Георгій Гуляєв.

Отець Георгій відомий в УПЦ і як телеведучий, і як один зі спікерів «Іонінської молодіжки» міста Києва, а за освітою є вчителем біології. Саме тому, тема  лекцій мала назву «Сучасні виклики православному богослов’ю з боку природничих наук».

Як фахівець з досвідом, отець Георгій протягом двох академічних пар розповідав про основні досягнення науки про життя, проблеми біоетики, відповідав на різноманітні питання.

За словами гостя, йому дуже сподобались і атмосфера духовної школи та спілкування зі студентами. «Після екскурсії по навчальних аудиторіях, майстернях та лабораторіях, я відчув наскільки з любов’ю ставляться до справи виховання майбутніх пастирів. А творіння іконописців просто захоплюють дух, спонукають до молитви та роздумів» – відмітив священник.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *