Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя 11-та після П’ятидесятниці – Новини Полтавської Єпархії

Неділя 11-та після П’ятидесятниці

20 серпня 2023 року, в Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Мгарському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний монастиря архімандрит Никанор (Лагутін), прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, помічник благочинного монастиря ігумен Герман (Шуплєцов), братія обителі в священному сані та Полтавське духовенство.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричасного вірша проповідь виголосив протоієрей Борис Кондрат.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип благословив усіх присутніх.

Насамкінець був звершений древній чернечий “Чин про Панагію”.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *