Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Преображення Господнє – Новини Полтавської Єпархії

Преображення Господнє

19 серпня 2023 року, в день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію у головному соборі Спасо-Преображенського Мгарського монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний монастиря архімандрит Ніканор (Лагутін), прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, помічник благочинного монастиря ігумен Герман (Шуплєцов), братія обителі в священному сані та Полтавське духовенство.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричасного вірша проповідь виголосив протоієрей Борис Кондрат.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященніший Владика звершив освячення нового врожаю, винограду та інших плодів. Також, відбулася Хресна хода навколо храму.

Насамкінець усім бажаючим була запропонована святкова трапеза.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *