Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

17 серпня 2023 року, з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон разом з волонтерами відділу відвідали в м. Полтаві Центр розвитку дитини (соціально-реабілітаційний центр, в якому перебувають діти і жінки, які стали жертвами насилля та торгівлі) та Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної організації “Світло надії” (місце знаходження людей, які не мають постійного місця проживання, людей – в минулому засуджених та тих, які були змушені переселитися із регіонів, де ведуться активні воєнні дії). 

Під час зустрічі відбулося спілкування священника на духовні теми з представниками адміністрацій цих установ і людьми, які там перебувають. Пролунали слова поздоровлення з церковними святами та такі важливі в цей складний час слова підтримки.

Завдяки зусиллям небайдужих полтавців, зокрема Дмитра Тагана і волонтерів із Польщі, була надана благодійна допомога у вигляді муки, макаронів, круп, консервних виробів та інших продуктів харчування.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *