Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського

25 грудня 2022 року, в Неділю святих Праотців, день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського чудотворця, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в храмі Святого мученика Іоанна Воїна м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, настоятель протоієрей Володимир Корнієнко, клірики храму та міське духовенство.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричастного вірша протоієрей Миколай Довганич звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією митрополит Филип звершив дияконську хіротонію над випускником ПМДС Володимиром Крицьким.

Після завершення богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Филип привітав віруючих зі святом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *