День святкування на честь ікони Божої Матері «Знамення»

10 грудня 2022 року, в день святкування на честь ікони Божої Матері «Знамення», Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Знамення» міста Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, настоятель храму священник Сергій Дебре та духовенство міста.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричастного вірша священник Сергій Дубовий звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Настоятель храму священник Сергій Дебре був удостоєний чергової ієрархічної нагороди – права носіння наперсного хреста.

Після завершення Богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до присутніх з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *