Добрі справи

23 лютого 2024 року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, керівник єпархіального відділу соціально го служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон разом із співробітниками відділу відвідали Полтавський навчально-реабілітаційний центр, Полтавську спеціальну загальноосвітню школу – інтернат 1-3 ступенів (для дітей з вадами слуху) та Полтавську обласну психіатричну лікарню ім.Мальцева.

Метою відвідування вказаних закладів та установи було донести слово Боже тим категоріям дітей і дорослих, які проходять курс лікування, реабілітації та навчання у вказаних структурах і надати їм благодійну матеріальну допомогу. Спілкування на актуальні духовні теми, посильна матеріальна підтримка – це те необхідне і важливе, чого так чекали від гостей – волонтерів пацієнти лікарні, хворі діти, діти -сироти, сім’ї переселенців із зони активних бойових дій. Ці заходи, актуальність яких важко переоцінити, принесли велику користь всім, кого Господь воєдино зібрав цього дня – і волонтерів, і всіх, хто їх чекав.

Адміністрації вказаних структур разом з нужденними, які отримали гуманітарну допомогу в вигляді одягу, взуття, засобів особистої гігієни та ін. висловили щиру подяку всім благодійникам, а також перевізникам, зусиллями яких матеріальна допомога була доставлена.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *