Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Допомога пацієнтам дитячої лікарні – Новини Полтавської Єпархії

Допомога пацієнтам дитячої лікарні

27 жовтня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон та настоятель храму святої блаженної Ксенії міста Полтави протоієрей В’ячеслав Кондратенко разом з парафіянами відвідали Полтавську дитячу міську клінічну лікарню.

Священники поспілкувалися з представниками адміністрації установи на духовні теми, були розглянуті найболючіші питання сьогодення.

Від небайдужих людей зусиллями волонтерів була зібрана і надана гуманітарна допомога дітям, які перебувають на лікуванні у відділенні раннього дитинства в вигляді одягу, засобів гігієни, солодощів та інших необхідних речей.

Керівництво медичної установи, діти та їх батьки виражають велику подяку за благодійну допомогу всім, хто причетний до цього і проявляє любов до ближнього.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *