Життя православної молоді Полтавщини

З благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа при Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави діє Молодіжка ім. святителя Іларіона (Юшенова), єпископа Полтавського.
21 жовтня молодь завітала в Полтавський художній музей (Галерею мистецтв) імені Миколи Ярошенка на відкриття виставки «Невловимий птах», яка присвячена 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди.
На виставці були представлені художні твори митців з усіх куточків України.
Директорка галереї Ольга Курчакова нагадала, що свій життєвий шлях Григорій Сковорода починав співаком у церковному хорі. Потім співав у імператорській хоровій капелі, був її керівником. Тож присутніх на виставці привітав академічний хор Полтавського фахового коледжу мистецтв імені Миколи Лисенка.
22 жовтня Молодіжка ім. святителя Іларіона (Юшенова), єпископа Полтавського та волонтери Центру імені Георгія Побідоносця на базі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації виготляли окопні свічки, які зігріваютимуть наших воїнів та допомагатимуть їм в польових умовах приготувати їжу.
Такі свічки військові підпалюють в окопах, щоб зігрітись.Також ними можна розігріти воду чи якусь їжу, висушити одяг. Окопна свічка стає в пригоді й людям, які змушені сидіти в холодних підвалах, ховаючись від постійних обстрілів.
23 жовтня, в Недільний день, Молодіжка зібралась в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави, щоб взяти участь в майстер-класі по виготовленню мила, який провела матушка Катерина Овсій.
Це був мистецький процес, який дозволив проявити свій творчий потенціал, включити фантазію, політ думки та творити.
ЗАПРОШУЄМО МОЛОДЬ ПРОВОДИТИ ЧАС З КОРИСТЮ ДЛЯ ДУШІ!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *