Дитяче паломництво до Свято-Троїцького Велико-Будищанського монастиря та Опішні

23 жовтня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованці недільних шкіл Свято-Микаріївського кафедрального собору м. Полтави, Свято-Серафимівського храму м. Полтави та Свято-Георгіївського храму с. Лелюхівка здійснили спільне паломництво до Свято-Троїцького Велико-Будищанського жіночого монастиря у с. Писарівщина.

 

У дорозі дітей супроводжували протоієрей Миколай Довганич, ігумен Афанасій (Бідний) та священик Володимир Чередніченко.

У святій обителі юних паломників зустріла настоятелька ігуменя Нонна.

За Божественною літургією діти молилися, співали на кліросі, прислуговували у вівтарі, приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після завершення богослужіння на паломників чекав послух на подвір’ї обителі, де вони допомагали сестрам прибирати опале листя.

Потім діти пройшли навколо монастиря зі співом молитов Хресним ходом. Після чого, підкріпившись смачною монастирською трапезою та отримавши благословення і цукерки від матінки-ігумені Нонни, юні паломники вирушили у подальшу дорогу.

У с. Малі Будища діти помолилися в старовинному храмі Різдва Пресвятої Богородиці, де їх радо зустрів настоятель протоієрей Сергій Кошак.

Наступним пунктом призначення стала столиця українського гончарства – селище Опішня. Тут на дітей чекав цікавий майстер-клас по ліпленню із глини. Під наглядом і керівництвом майстрів кожен мав змогу спробувати свої сили на справжньому гончарному крузі.

Насамкінець юні паломники відвідали Свято-Троїцький храм в Опішні, де настоятель протоієрей Володимир Бабич запросив дітей до чаювання.

Повернувшись до Полтаві вже ввечері, втомлені, але духовно збагачені діти повечеряли у Макдональдсі та з мріями про наступні подорожі вирушили по домівкам.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *