Справи милосердя

22 жовтня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон та настоятель храму Знамення Пресвятої Богородиці священик Сергій Дебре разом з волонтерами центру “Благо” відвідали дітей, які проходять курс лікування у 9-му відділенні Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева. Серед цих дітей є діти із сімей переселенців із зони активних бойових дій.

Священники поспілкувалися з маленькими пацієнтами про євангельську любов до Бога та ближнього, добро і зло, святість та гріх. Після цього дорослі і діти об’єднались в спільних молитвах до Бога та Пресвятої Богородиці. Волонтери організували різноманітні цікаві розвиваючі ігри та розваги, що викликало живий інтерес і захоплення у дітлахів.

Радісна зустріч закінчилася пригощанням солодощами всіх присутніх. Загалом була надана благодійна допомога від небайдужих людей в вигляді ковбасних виробів, йогуртів, бананів, печива, цукерок та інших продуктів харчування.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *