Паломництво до святинь Києва

20-22 жовтня з благословіння Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа община Свято-Георгіївського храму с. Бірки Зіньківського благочиння на чолі з ієреєм Олексієм Смірновим здійснила паломницьку поїздку до святинь міста Києва.

Групу паломників прийняла Свято-Покровська Голосіївська обитель, де віряни помолилися за вечірнім богослужінням  та причастилися Святих Христових Таїн на Божественній Літургії. Відвідали декілька важливих духовних центрів столиці: Свято-Троїцький Іонинський та Архангело-Михайлівський Звіринецький монастирі, а також Китаївську пустинь. В обителях паломники вклонилися святиням та мощам подвижників, що прославилися в цих святих місцях. Зокрема приклалися до мощей преподобного Іони Київського, чудотворця, а також до мироточивих глав, що почивають у печерах Звіринецького монастиря. Програму доповнили об’єкти духовної та культурної спадщини. Зокрема, Кирилівська церква, яку засновано у ХІІ столітті та де зберігся унікальний монументальний живопис ХІІ століття та твори видатного художника Михаїла Врубеля. Кирилівська церква є пам’яткою національного значення, де з 90-х років ХХ століття відновлено недільні та святкові богослужіння.

Прихожани сердечно вдячні Високопреосвященнішому Владиці Филипу за молитовну підтримку, яка відчувалася на протязі всієї поїздки, а також депутату Полтавської обласної ради Івану Івановичу Гришко за фінансову допомогу в організації поїздки.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *