Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Дитячий православний табір “Хвиля” – Новини Полтавської Єпархії

Дитячий православний табір “Хвиля”

З 16 по 23 липня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, при храмі на честь Різдва Христово міста Зіньків діяв літній дитячий православний табір “Хвиля” для вихованців Недільної школи на чолі з настоятелем храму, благочинним Зіньківського округу протоієреєм Іоанном Бабичем.

Всі дні відпочинку були насичені: веселі змагання, квести, ігри, купання в річці та на освяченому джерелі Святого великомученика Пантелеіймона в селищі Опішня. Цікаву екскурсію історичними місцями організував настоятель Свято-Троїцького храму села Опішні, керівник молодіжного єпархіального відділу протоієрей Володимир Бабич.

Відвідали Свято-Покровський скит Магрського Спасо-Преображенського монастиря в селі Плішивець, що на Гадяччині. Звершили молебінь, послухали розповідь отця Романа Височанського про історію храму, побували на дзвіниці, зварили смачну кашу та познайомилися з монахинями, насельницями обителі.

Завершенням табору стала Божественна літургія у Недільний день. Після спільної молитви відбувся святковий традиційний концерт, чаювання та солодощі.

Велика подяка настоятелю Зіньківського Христо-Різдвяного храму митрофорному протоієрею Іоанну Бабичу за організацію, підтримку та батьківську любов до всіх вихованців Недільної школи.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *