Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломництво до святинь Західної України – Новини Полтавської Єпархії

Паломництво до святинь Західної України

З 24 по 26 липня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, сестри Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря разом з парафіянами обителі звершили паломництво до святинь Західної України.

Шлях паломників пролягав через столицю нашої Батьківщини місто Київ, де 24 липня полтавські паломники відвідали Свято-Покровський Голосіївський монастир.

Помолившись перед святинями обителі, перед святими її насельниками преподобними Олексієм і Парфенієм, вклонившись місцю погребіння шанованої в народі монахині Аліпії (Авдеєвої) та підкріпивши свої сили смачним монастирським обідом, паломники вирушили далі, і вже ввечері прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Немає людини, хто б залишився байдужим до Почаївської обителі. Майже тисячолітня історія, прекрасна архітектура, чудотворна ікона Богородиці та відбиток Її стопи, мощі преподобних Іова та Амфілохія, чудовий спів братського хору та тисячі паломників, – свідчать про постійне перебування Божої благодаті тут.

Прибувши до Лаври, полтавські паломники відвідували всі уставні богослужіння. 25 липня, в день шанування ікони Божої Матері «Троєручиці», паломники молилися на полунощниці та ранній Божественній Літургії в Успенському Соборі Лаври. За Літургією всі причастились Святих Христових Таїн, а потім вирушили в паломництво далі.

Цього ж дня відвідали Кременецький Богоявленський жіночий монастир, Скит на честь праведної Анни, де занурювались у Святе джерело, а також почаївський чернечий цвинтар та монастир – скит.

Наступного дня віруючі полтавці знову молилися за ранковим богослужінням в Почаївській Лаврі, після чого, дякуючи Милосердному Господу за можливість такого паломництва вирушили додому, дорогою завітавши ще і в Корецький жіночий монастир.

Слава Богу за все!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *