Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Митрополит Филип звершив дияконську хіротонію – Новини Полтавської Єпархії

Митрополит Филип звершив дияконську хіротонію

6 серпня 2020 року, в день пам’яті святих преподобномучеників Мгарських, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському Мгарському монастирі. За богослужінням митрополит Филип звершив хіротонію у диякона іподиякона Нікіту Кузьмика.

Хіротонія (від грец. Χειρ – рука і τονεω – покладаю, рукопокладення) – Таїнство Священства (також Свячення), в якому християнину передається особлива благодать для навчання і священнодійств.

Таїнство Священства відбувається тільки над особою чоловічої статі, що належить до кліру, православно віруючим, що складається в першому шлюбі, освяченому Церквою, або прийняв чернечі обіти. Таїнство Священства зводить в одну з трьох ступенів церковної ієрархії: диякона, пресвітера і єпископа.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *