Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Пам’ять святих преподобномучеників Мгарських – Новини Полтавської Єпархії

Пам’ять святих преподобномучеників Мгарських

6 серпня 2020 року, в день пам’яті святих преподобномучеників Мгарських, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському Мгарському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний монастиря архімандрит Ніканор (Лагутін), прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, братія обителі в священному сані, благочинні та духовенство Полтавської єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні, єдності Православної Церкви та про позбавлення українського народу від епідемії коронавирусной інфекції, а також про лікарів, які несуть подвиг боротьби з недугою.

Зі словом проповіді до вірних звернувся архімандрит Макарій (Біліневич).

По завершенні Божественної літургії Високопреосвященніший Владика очолив хресний хід до Благовіщенського скиту, де біля могили святих преподобномучеників Мгарських було звершено молебень.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до віруючих з архіпастирським словом і благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *