Молитви про примноження любові і викорінення ненависті

22 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, Преосвященніший Веніамін єпископ Новосанжарський звершив Божественну Літургію з зугубими молитвами про примноження любові і викорінення ненависті  у Свято-Троїцькому храмі пгт. Нові Санжари.

Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Олексій Палинчак, викладач ПМДС протодиякон Яков Прутян.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

В день М’ясопустної поминальної суботи православні громадяни Богом береженої України намагаються потрапити в храм і виразити свою любов до рідних, що вже перейшли до Господа, оскільки “любов ніколи не перестає, хоча і пророцтва припиняться, і мови замовкнуть, і знання скасується” (1 Кор. 13: 8). Тим більше ця любов повинна проявлятися в кожному з нас по відношенню до тих наших братів і сестер, хто живе з нами поруч у нашому земному світі. Ми повинні поставити собі запитання і відповідь буде очевидною – якщо я люблю своїх рідних, що пішли в Світ Небесний, але не люблю тих, хто поряд зараз, це означає, що зі мною щось не те. Немає медикаментів під назвою “для поваги”, “для любові”, “для милосердя”. Є лише духовні ліки, що можуть породити ці прекрасні почуття, що відрізняють людину від тварини, і вони – наші особисті зусилля плюс звернення до Бога з проханням про допомогу. Ось вже третій день, рідні мої, ми з вами, і наші брати і сестри в інших храмах Української Православної Церкви і Новосанжарского благочиння, і Полтавщини, і усієї України молимося до Господа допомогти нам любити, бути милосердними, бути добрими. Друга ж половина залежить від нас самих. Прошу вас, благаю вас, говоріть про це всім своїм друзям, рідним, сусідам. Якщо вони докладуть свої зусилля, ми нарешті станемо цілісними і з цієї миті почнеться наше духовне і справжнє фізичне одужання.

Під час богослужіння були піднесені сугуби молитви про примноження любові і викорінення ненависті.

Такі ж молитви в цей день і наступні будуть підноситися по всіх храмах Новосанжарського благочиння до стабілізації ситуації.

По завершенні Божественної літургії Владика звернувся до вірян зі словом настанови та благословив усіх.

Еще больше информации на наших страницах Facebook и Instagram.

Также приглашаем посетить наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *