Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя 8-ма після П’ятидесятниці – Новини Полтавської Єпархії

Неділя 8-ма після П’ятидесятниці

30 липня 2023 року, в Неділю 8-му по П’ятидесятниці, пам’ять святих отців шести Вселенських Соборів, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтава.
Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Троїцького храму села Вельбівка Гадячського благочинія протоієрей Олександр Гуцуляк, клірики кафедрального собору.
Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протоієрея Олега Приходька.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після запричасного вірша зі словом проповіді до вірян звернувся протоієрей Василій Цьолка.
Після відпусту Владика звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *