Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Божественна Літургія на місці зруйнованого Преображенського Матвіївського скиту – Новини Полтавської Єпархії

Божественна Літургія на місці зруйнованого Преображенського Матвіївського скиту

29 липня 2023 року, напередодні дня пам’яті про останнє Богослужіння, звершене ігуменом Іоанном (Котляревським) в 1961 році в Преображенському храмі поблизу с. Матвіївка Котелевського благочиння, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію на місці колишнього Матвіївського скиту, під відкритим небом.

Його Високопреосвященству співслужили прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, отці благочинні та духовенство єпархії.

Також за Богослужінням молилися ігумені монастирів Полтавської єпархії з сестрами.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протоієрея Олега Приходька.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Проповідував протоієрей Євгеній Полтавець.

По завершенні Богослужіння Високопреосвященніший Владика звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *