Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Освячення води на Богоявлення у 2-й міській лікарні – Новини Полтавської Єпархії

Освячення води на Богоявлення у 2-й міській лікарні

У неділю, 19 січня 2020 року, в свято Святого Богоявлення, з благословення Високопреосвященійшого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та на запрошення завідуючої терапевтичним відділенням 2-ї міської лікарні м. Полтави Марини Миколаївни Невойт у молитовні кімнаті, що діє при лікарні, було звершено велике освячення води.

Чин освячення звершив клірик Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря ігумен Тихон (Васильєв), разом з яким за відправою молились сестри обителі, представники монастирського сестринства милосердя, керівництво терапевтичного відділення, медперсонал та пацієнти лікарні.

Після освячення води священник звернувся до присутніх зі словом настанови та побажаннями Божої допомоги в лікарських трудах та скорішого одужання хворим.

Всі присутні були окроплені святою водою.

По завершенні цього святою водою були окроплені приміщення та палати відділення.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *