Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломницько-туристичний похід до Свято-Георгіївської церкви с. Нижні Млини – Новини Полтавської Єпархії

Паломницько-туристичний похід до Свято-Георгіївської церкви с. Нижні Млини

4 липня 2023 року, з благословення Високопреосвященішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору здійснили одноденний паломницько-туристичний похід. Шлях пролягав вздовж річки Ворскли до Свято-Георгіївської церкви с. Нижні Млини. Там дітей зустрів настоятель храму, протоієрей Олексій Пергат. Він розповів цікаву історію будівництва, розрухи за радянських часів і подальшої відбудови цього, нині прекрасного та архітектурно довершеного храмового комплексу. Познайомив з історією знайдення чудотворного образу Пресвятої Богородиці ” Спасителька потопаючих” і про чудеса, які були звершені по молитвах перед цією іконою. Діти та священики разом помолилися святому великомученику Георгію Побідоносцю про мир у нашій країні. 

Також, аби юні туристи підкріпились не лише духовно, а й фізично, дітей пригостили смаколиками.

Під час мандрівки діти не лише помилуватися прекрасними краєвидами, а й перевірили свої туристичні навички, самостійно долаючи природні перешкоди та облаштовуючи побут під час зупинок.

Вихованці недільної школи активно проводили час, допомагали збирати дрова та розводити багаття, грали у різноманітні ігри. Особливо дітям сподобалося купання в річці та смачна каша з вогню.

Колективні подорожі виховують у дітей організованість, дисциплінованість, вольові риси характеру та взаємодопомогу. Такі мандрівки сприяють як фізичному, так і естетичному розвитку, прагненню до активного, змістовного відпочинку.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *