Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломництво до святинь Києва – Новини Полтавської Єпархії

Паломництво до святинь Києва

19-20 серпня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відбулося паломництво віруючих полтавців до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря та святинь Києва.

19 серпня, у свято Преображення Господнього, паломники молились за Божественною Літургією у Мгарському Спасо-Преображенському монастирі. Цього дня обитель відзначає своє престольне свято, тому на богослужіння прибуло багато богомольців з усіх куточків Полтавщини.

Після служби, освячення плодів, смачної монастирської трапези, – паломники вирушили до столиці, де відвідали Свято-Троїцьку Китаєву пустинь, а також Голосіївську пустинь, де і переночували.

У неділю, 20 серпня, свій ранок паломники розпочали Літургією в Покровському жіночому монастирі Києва. Теплий літній день, чудовий спів, досконалість архітектурних форм, – ось те, чим надовго запам’ятається кожному ця свята обитель. Потім полтавські паломники ще відвідали Флорівський жіночий, та Звіринецький чоловічий монастирі столиці, де молились біля святинь про мир в нашій державі, та кожен про своє сокровенне.

Втомлені фізично, але піднесені духовно, паломники повернулись додому.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *