Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Вихованці недільної школи Свято-Макаріївського собору їздили на послух до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря – Новини Полтавської Єпархії

Вихованці недільної школи Свято-Макаріївського собору їздили на послух до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря

З 16 по 20 серпня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору м. Полтави на чолі з ключарем  протоієреєм Миколаєм Довганичем та керівником недільної школи священником Нікітою Кузьміком їздили на послух до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря.

Кожен день розподілявся, як пропонує монастирський устав, на три складові: молитва, послух та відпочинок. Паломники-послушники розпочинали свій день з ранішніх молитв та зарядки. Далі був сніданок і посильний послух. Допомагали у збиранні яблук та інших плодів. Складали дрова та допомагали у заготівлі картоплі.

Після обіду ходили до річки, відпочивали, грали в футбол, волейбол та інші активні ігри. Увечері – спільні з братією вечірні молитви та хресний хід навколо монастиря.

Особливо святковим був день Преображення Господнього – храмове свято монастиря. Діти брали участь у святковому Архієрейському богослужінні у якості пономарів та іподияконів. Всі учасники причастилися Святих Христових Таїн.

Втомлені, але радісні та духовно піднесені хлопці поверталися додому.

Такі поїздки допомагають розвивати у дітей   самостійність і відповідальність, прививають любов до роботи та комунікацію у колективі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *