Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Перша седмиця Великого посту в храмах Полтавської єпархії – Новини Полтавської Єпархії

Перша седмиця Великого посту в храмах Полтавської єпархії

Минув перший тиждень Великого посту. Перша седмиця Чотиридесятниці відзначається більшою строгістю, богослужіння – більшою тривалістю. У храмах та монастирях Полтавської єпархії були звершені уставні богослужіння в ці дні.
Особливістю богослужіння першої седмиці Великого посту є те, що після Полунощниці звершується утреня, за якою прочитують три кафізми, а рядовий канон святому з’єднується з великопісним трипіснцем.
На часах крім традиційних трьох псалмів також згідно з уставом прочитується кафізма. Після послідування часів і зображальних звершується вечірня, яка в середу і п’ятницю з’єднується з Літургією Передосвячених Дарів.
З понеділка по четвер увечері за великим повечір’ям звершувались читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *