Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Престольне свято Серафимівського храму м. Полтави – Новини Полтавської Єпархії

Престольне свято Серафимівського храму м. Полтави

1 серпня 2022 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, в Серафимівському храмі м. Полтави була звершена Божественна літургія.
 
З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, очолив служіння Божественної літургії настоятель храму секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук у співслужінні прес-секретаря єпархії протоієрея Миколая Довганича та духовенства Полтавської єпархії.
 
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
 
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
 
Проповідував клірик Свято-Серафимівського храму ігумен Афанасій (Бідний).
 
Після закінчення літургії всім присутнім була запропонована братська трапеза.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *