Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Престольне свято Свято-Троїцького храму смт. Нові Санжари – Новини Полтавської Єпархії

Престольне свято Свято-Троїцького храму смт. Нові Санжари

8 червня 2020 року, в день Святого Духа, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці в смт. Нові Санжари. Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Олексій Палинчак та викладач ПМДС протодиякон Яков Прутян.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Враховуючи карантині обмеження, частина парафіян молилася в приміщенні храму, частина ж перебувала на прилеглій території.

На сугубій єктенії були вознесені молитовні прохання про позбавлення українського народу від епідемії коронавірусу, молитва про медичних працівників, які самовіддано борються з поширенням інфекції і рятують людські життя, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії був відслужений водосвятний молебень та відбувся хресний хід навколо храму.

На завершення архіпастир привітав настоятеля, парафіян та прочан з престольним святом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *