Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Різдвяне свято для пацієнтів дитячого відділення психіатричної лікарні – Новини Полтавської Єпархії

Різдвяне свято для пацієнтів дитячого відділення психіатричної лікарні

3 січня 2024 року голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, настоятель храму Знамення Пресвятої Богородиці м. Полтави священик Сергій Дебре разом з вихованцями та педагогами дитячої недільної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтави відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева.

Гості поздоровили дітлахів, які проходять курс лікування в цій установі з довгоочікуваним святом Різдва Христового. Учні недільної школи під керівництвом настоятеля протоієрея Михаїла Бабича, педагога Марини Ладатко та регента Наталії Силки за участі дорослих прихожан церкви підготували для маленьких пацієнтів справжнє святкове дійство. Після розповіді священників про піст, який передує Різдву Христовому і саму подію свята, і діти, які перебувають на лікуванні, і медичний персонал стали свідками захоплюючої, цікавої та повчальної казкової історії, яка була показана в виставі, головною темою якої був не казковий, а дійсний факт – народження Іісуса Христа. Герої спектаклю, які втілювали в собі любов і ненависть, світло і темряву своїми вчинками і поведінкою доторкнулися до самих глибин дитячих сердець. І, звісно, Христос-Переможець допоміг злу покаятися і стати добром. Саме театральне дійство було наповнене елементами піснеспівів, танців, грою на музичних інструментах та ін., що викликало особливі почуття благоговіння і радості та спонукало до православного образу життя та вдячності Богу.

Під кінець зустрічі від гостей пролунали слова поздоровлення зі святом Різдва Христового. Була надана благодійна допомога від небайдужих людей у вигляді продуктів харчування, дитячої літератури, ігор, іграшок, одягу та іншого.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *