Справи милосердя 

4 січня 2024 року голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон разом з вихованцями та керівництвом дитячої недільної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Полтави (настоятель протоієрей Михаїл Бабич, педагог Марина Ладатко, регент Наталія Силка) та волонтерами відвідали Полтавський навчально-реабілітаційний центр в с.Михайлівка та Полтавський притулок для жінок та дітей БО “Світло надії”, де перебувають діти -сироти, хворі діти,сім’ї переселенців із зони активних бойових дій, діти та жінки, які постраждали від домашнього насилля. 

Після слів про Різдвяний піст та велике свято Різдва Спасителя, яке ми чекаємо 7 січня, всі присутні стали свідками чудової вистави-казки, яку продемонстрували учні недільної школи за участі дорослих прихожан церкви. Всі глядачі поринули в атмосферу духовного дійства, де зустрілися добро і зло в образах казкових героїв. Це викликало великий інтерес, а головне – радість, адже любов і добро, за якими стоїть Бог, перемогли ворогів, які розкаялися і стали разом з усіма святкувати народження Месії. Всі були в захваті. А сам спектакль, сповнений яскравими номерами, що складалися з пісень, музики, танців,промов, а головне – ніс духовну ідею Різдва Христового, залишив яскравий слід в душі кожного присутнього.

По закінченні вистави пролунали слова святкового привітання від священника, а також була надана благодійна допомога від небайдужих людей у вигляді продуктів харчування, ігор, іграшок, одягу та інших предметів першої необхідності, за що пролунали слова подяки.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *