Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

15 лютого 2024 року, в день свята Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа, керівник єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, протоієрей Володимир Корнієнко та волонтери центру «Благо» відвідали Полтавський притулок для жінок і дітей БО «Світло надії» та відділення Онкогематології і Раннього дитинства КП ДМ КЛ Полтавської міської ради.

Під час зустрічі з представниками адміністрацій установ та тими, хто проходить курс лікування або адаптації у вказаних структурах, від гостей пролунали теплі слова поздоровлення зі святковою євангельською подією.

Священники та волонтери поспілкувалися на духовні теми і побажали дітям та дорослим, із-за любові до яких нанесли ці візити, одужання духовного і фізичного, миру, непохитної віри в Бога, надії на краще, християнської любові, оптимізму, стійкості в православній позиції. Логічним продовженням до сказаного були святкові подарунки від благодійників.

Загалом, була надана гуманітарна допомога в вигляді дитячого харчування, солодощів, іграшок, ігор, одягу, макаронних виробів, олії, засобів особистої гігієни та ін., за що на адресу тих, хто виявив небайдужість і співстраждання пролунали слова подяки.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *