Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа – Новини Полтавської Єпархії

Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа

15 лютого 2024 року, в день свята Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоан Корнієнко, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірики обителі та Полтавське духовенство.

 

За Божественною літургію молились настоятелька монастиря ігуменя Мастридія та ігуменя Ангеліна з сестрами.

 

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

 

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

 

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

 

Після запричастного вірша протоієрей Аркадій Калинюк звернувся до віруючих зі словом проповіді.

 

По завершенні Божественної літургії Владика звершив особливий чин благословіння свічок, після чого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за заслуги перед Українською Православною Церквою волонтери ГС «Закарпатські Ґазди» Роберт Йосипович Іванчо та Андрій Андрійович Веприк були відзначені високими церковними нагородами –  орденами УПЦ архангела Михаїла. В кінці Владика звернувся до вірян зі словом настанови та благословив усіх.

 

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *