Справи милосердя

10 березня 2024 року керівник єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон разом з волонтерами центру “Благо”, відвідали дітей, які знаходяться в Полтавському навчально-реабілітаційному центрі в с. Михайлівка. 

Священник і волонтери провели час в корисному спілкуванні з дітьми на духовні теми, які є завжди важливими та актуальними. Цікаві розвиваючі ігри, безцінні хвилини уваги, відверті розмови про наболіле, прості слова співчуття і підтримки – це саме те, чого завжди так не вистачає дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям із сімей переселенців із зони активних бойових дій. Щире співстраждання з надією на краще з упованням на Боже милосердя з боку гостей відчули також батьки дітлахів. Чергова зустріч православних волонтерів з тими, хто їх з нетерпінням чекав, принесла взаємну радість і стала духовно корисною для всіх присутніх, адже віра людини має бути підтверджена добрими справами.

Закінчився захід, на якому були присутні представники адміністрації центру, традиційним пригощанням солодощами і наданням благодійної допомоги в вигляді продуктів харчування, одягу та засобів особистої гігієни.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *