Священник взяв участь в заході присвяченому Міжнародному дню людей з інвалідністю

1 грудня 2023 року, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, благочинний Карлівського округу священник Богдан Довбака взяв участь в урочистому заході, який відбувся в місцевому будинку культури.

З вітальними словами до присутніх звернулись т.в.о. міського голови Сергій Бобрицький, лідерка ГО “Наша справа Полтавщина” Лариса Босенко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Валентина Пушкарьова, голова ГО «Союз організацій інвалідів України» Ніна Кураксіна.

За активну життєву позицію та громадську діяльність, вагомий особистий внесок у вирішення питань захисту прав та інтересів людей з особливими потребами та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю подяками міської ради відзначили членів громадської організації та окремих активістів.

Також в урочистій атмосфері відбулося нагородження переможців спортивних змагань з рекреативних видів спорту.

Свої яскраві творчі надбання, позитивні емоції та гарний настрій подарували аматорські колективи міського будинку культури.

По закінченню концертної програми, за кращими традиціям гостинності, учасникам урочистостей було запропоновано чаювання зі смаколиками.

В кінці слова подяки звучали Михайлу Кобченку, Ларисі Босенко, Світлані Гостєвій, Тетяні Шовкопляс за підтримку і надану спонсорську допомогу в проведенні заходу.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *