У Великій Багачці провели в останню путь Захисника України

1 грудня 2023 року, благочинний Великобагачанського округу протоієрей Василій Фазан у співслужінні священника Віталія Фазана звершив чин відспівування Захисника України Бобіренка Віктора Григоровича.

Віктор Григорович народився 22 жовтня 1984 року. Після закінчення Великобагачанської школи проходив службу в Збройних Силах України. Великобагачанці та бойові побратими згадують про нього як про скромну, напрочуд доброзичливу людину з гарним почуттям гумору.

Віктор Григорович працював будівельником, мав «золоті» руки, все, за що брався, завжди робив на «відмінно».

Віктор Григорович прийнятий на військову службу 14 вересня 2022 року 3 відділом Миргородського РТЦК та СП. Старший розвідник розвідувального взводу стрілецького батальйону, старший солдат Віктор Григорович Бобіренко загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність в районі населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області, виконавши свій військовий обов’язок до кінця.

Побратим Героя розповів, що Віктор Григорович вмів гідно долати труднощі, був надійним другом та сміливим воїном; навіть загинувши, він врятував життя двом побратимам, закривши їх своїм тілом.

Вічна памʼять!

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *