У Котельві прощались із Захисником України

17 квітня 2024 року, помічник благочинного Котелевського округу протоієрей Роман Довганич у співслужінні настоятеля Свято-Вознесенського храму протоієрея Миколая Ковальова звершив чин відспівування Захисника України Івана Володимировича Липенка.

Народився Іван Володимирович 3 серпня 1967 року в селі Петрівка Бобровицького району на Чернігівщині. Згодом батьки переїхали в селище Згурівка Київської області, де Іван Володимирович закінчив 9 класів місцевої школи, потім ПТУ, здобувши спеціальність водія і тракториста.

Після строкової армійської служби в 1995 році одружився. Деякий час сім’я Липенків проживала на Черкащині, в 2005 році переїхали до Котельви.

Всі ці роки Іван Володимирович старанно та відповідально працював у СВК «Батьківщина» доглядачем ВРХ на молочно – товарній фермі, за що двічі його портрет заносився на Дошку пошани кооперативу.

Разом з дружиною Наталією Леонідівною народили і виховали шістьох дітей. Всі вони вже стали дорослими. Старші діти подарували батькам четверо онуків.

Він дуже любив своїх дітей, багато працював, щоб утримати велику родину, а з осені 2023 року став на її захист і захист всіх нас, долучившись до лав Збройних Сил України.

На жаль, доля не вберегла для сім’ї чоловіка, батька, дідуся, брата….найріднішу людину. Немає тих слів, які б могли передати біль втрати і скорботи… Загинув воїн 11 квітня цього року біля населеного пункту Костянтинівка Донецької області.

Сотні котелевців приклонили коліна в пам’ять про полеглого земляка. Найрідніші люди, друзі, знайомі, бойові побратими, керівники селищної ради, священнослужителі сьогодні зібралися, щоб провести Івана Володимировича в останній шлях.

Поховали воїна на Алеї Героїв на Троєцькому кладовищі у Котельві.

Вічна пам’ять!

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *