Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Великобагачанській громаді провели в останню путь Захисників України – Новини Полтавської Єпархії

У Великобагачанській громаді провели в останню путь Захисників України

18 травня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Великобагачанського округу протоієрей Василій Фазан у співслужінні духовенства благочинія звершив чин відспівування Захисників України Лайло Володимира Івановича та Смірнова Ростислава Володимировича.
Військовослужбовці Лайло Володимир та Смірнов Ростислав загинули 19 квітня виконуючи бойове завдання в районі лісу «Серебрянське лісництво» населеного пункту Діброва Луганської області.
Володимир Іванович народився 1 вересня 1984 року в с.Якимове, був другою дитиною в сім’ї.
Навчався в місцевій школі, у 2000 році вступив до Лохвицького медучилища на лікувальний відділ. У березні 2004 закінчив навчання, здобувши спеціальність «фельдшер».
Працював у Довгалівському ФАПі, у поліклінічному відділенні Великобагачанської ЦРЛ. У 2014-2015 роках брав участь в АТО. Після демобілізації продовжив працювати у ЦРЛ.
З першого дня повномасштабного вторгнення росії як бойовий медик мобілізований до роти охорони третього відділу Миргородського РТЦК та СП.
Ростислав Володимирович народився 18 червня 1983 року в с.Якимове. Навчався в місцевій школі, по закінченні якої вступив до Полтавської сільськогосподарської академії, отримав спеціальність «інженер-механік». Проходив строкову військову службу у лавах ЗСУ.
Працював у Великобагачанському управлінні газового господарства. У 2015 – 2016 роках брав участь в АТО.
Після демобілізації оселився у Великій Багачці, став приватним підприємцем, відкривши фірму з ремонту та обслуговування автомобілів «Рост».
24 лютого 2022 року мобілізований до роти охорони третього відділу Миргородського РТЦК та СП. З січня 2023 року воював у складі окремої зведеної штурмової роти ПРТЦК та СП «Одін».
Вічна пам’ять.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *