Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відспівування настоятельки Хрестовоздвиженського монастиря ігумені Сергії (Алексєєнко) – Новини Полтавської Єпархії

Відспівування настоятельки Хрестовоздвиженського монастиря ігумені Сергії (Алексєєнко)

28 травня 2020 року, в день Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив відспівування настоятельки Хрестовоздвиженського жіночого монастиря ігумені Сергії.

До спільної молитви приєдналися секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, духовенство єпархії, ігуменя Нона з сестрами, ігуменя Ангеліна з сестрами і численні віруючі.

Попрощатися з матінкою Сергій прийшли духовні чада та всі за кого завжди гаряче молилася матінка в своїх молитвах до Господа.

Після відспівування ігуменя Сергія була похована на території монастирського кладовища.

Народилася ігуменя Сергія 08.03.1936 року на Полтавщині. Після навчання за фахом будівельника – конструктора з молоду до самої пенсії працювала в Полтавському проектному інституті. Час виходу на пенсію співпав з часом відкриття та відродження Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря після повернення його Церкві в напівзруйнованому стані. Увесь тягар відбудови та становлення монастирського життя відчула на собі пострижена в мантію архімандритом Германом (Тимоніком) 11.03.1993 року матушка Сергія, котра з кінця грудня 1991 року старанно працювала для прикрашення та розвитку обителі.
10.02.2011 року рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви було затверджено подання Високопреосвященного Филипа, керуючого Полтавською єпархією, про призначення монахині Сергії настоятелькою Хрестовоздвиженського монастиря з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста.

Вічна Вам пам’ять, дорога матінка ігуменя!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *