Волонтери МАА Полтави трудились в Свято-Макаріївському соборі

23 червня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородський Филипа, пацієнти Центру імені Георгія Побідоносця на базі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації м. Полтави допомагатли з благоустроєм прихрамової территорії та приготуванням обіду для всіх нужденних в Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави.

Послух в храмі – це вільний пошук волі Божої, що допомагає людині зректися свого «я» і є головною причиною преображення його душі і святості.

Служіння ближнім, духовні бесіди з церковнослужителями та молитва допомогають пацієнтам цього центру на складному шляху психо-соціальної реабілітації.

Також, в цей день ключар Свято-Пантелеймонівського храму протоієрей Сергій Дубовий відвідав Центр імені Георгія Побідоносця на базі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в м. Полтаві та провів бесіду з пацієнтами. Цього разу говорили про Смерть.

Протоієрей Сергій регулярно опікує пацієнтів цього центру і допомагає їм на складному шляху психо-соціальної реабілітації.

Православний Душепіклувальний центр Георгія Побідоносця МАА Полтава надає інформацію стосовно психо-соціальної реабілітації та профілактики в цілому такого соціального явища, як наркоманія та алкоголізм.

Допомагає налагодити життя у чотирьох важливих сферах:
– біологічній;
– психологічній;
– соціальній;
– духовній.
Безкоштовна консультація за номерами:
☎️ (050) 678 86 05
☎️ (095) 817 49 22
☎️ (097) 517 86 40
🌝 Та на сайті: https://www.pravoslavniy-centr-maa-poltava.pp.ua

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *