День пам’яті святителя Іоанна Шанхайського

2 липня 2022 року, у день пам’яті святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, очолив Божественну Літургію у Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, благочинні єпархіальних округів та духовенство Полтавської єпархії.

За богослужінням молилася настоятелька монастиря ігуменя Мастридія з сестрами обителі, а також настоятельки монастирів Полтавської єпархії ігуменя Нонна та ігуменя Ангеліна з сестрами.

Піснеспіви Божественної літургії виконували архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда та зведений хор духовенства під керівництвом протодиякона Михаїла Костенка.

За Божественною літургією були піднесені посилені молитви про припинення війни та мир в Україні.

Проповідував протоієрей Аркадій Калинюк.

Після відпусту протоієрей Іоанн Корнієнко від імені духовенства і вірян Полтавської єпархії привітав Високопреосвященнішого Владику з Днем народження.

По завершенні Богослужіння Високопреосвященніший Владика приймав вітання від пастви.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *