Вихованці недільної школи Свято-Макаріївського собору відвідали Свято-Пантелеймонівський храм

18 червня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, в Неділю Всіх святих землі нашої, вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору відвідали Свято-Пантелеймонівський храм.
Після пізньої Літургії, діти на чолі зі священиками собору вирушили на невеличку екскурсію до Пантелеймонівської церкви нашого міста. Групу паломників гостинно зустрів ключар храму, отець Сергій Дубовий. Він розповів про історію, цієї “молодої” церкви, про життя святого, в честь якого освячено храм а також, дав дітям важливі настанови, аби кожен зміг стати справжньою Людиною і достойно війти в Царство Боже.
По завершенні розповіді було прочитано молитву до Святого Пантелеймона Цілителя і діти з дорослими здійснили хресний хід навколо храму із іконою святого великомученика.
Після – відбулося спільне чаювання.
Мета походу – це познайомити дітей з православними храмами нашого міста. Допомоги їм полюбити церкву, не боятися, проходячи повз, зайти, помолитися і просто знати, що Бог поруч.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *