Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Загальна сповідь духовенства Дикансько-Шишацького благочиння – Новини Полтавської Єпархії

Загальна сповідь духовенства Дикансько-Шишацького благочиння

15 березня 2023 року в Свято-Троїцькому храмі селища Диканька відслужили літургію Передосвячених Дарів, за якою духівник благочиння протоієрей Миколай Оніщенко звершив загальну сповідь духовенства Дикансько-Шишацького округу.

Великий піст – сугубий час покаяння, коли особливо корисно для душі усвідомити свої гріхи і сповідати їх Богу в храмі.

Подібна практика для священнослужителів є давньою традицією Церкви. Під час Великого посту духовенство приступає до Таїнства Покаяння для того, щоб гідно продовжувати нести свій послух і з чистим серцем зустріти Світле Христове Воскресіння.

Для повноцінного духовного життя і повсякденного служіння будь-якому клірику потрібне покаяння, правильна порада і допомога. Виникає безліч питань, пов’язаних з літургійним, домашнім і сімейним життям, на які самому священику важко дати відповідь, навіть якщо він вчений і прочитав багато книжок. Будь-якому клірику необхідно поділитися своїми проблемами і переживаннями з духівником, щоб отримати від нього мудру пораду і духовні настанови.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *