День тезоіменитства митрополита Филипа

22 січня 2024 року, у День свого тезоіменитства Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургією у Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, благочинні єпархіальних округів і духовенство Полтавської єпархії.

За Богослужінням молились настоятельки жіночих монастирів єпархії.

Піснеспіви Божественної Літургії виконали чоловічий архієрейський квартет під керівництвом протодиякона Георгія Лінда та зведений хор духовенства Полтавської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Костенка.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричасного вірша проповідував священник Георгій Шепіда.

Після богослужіння зі словами привітання до Владики звернувся благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, а також усі присутні привітали свого Владику з днем тезоіменитства та отримали архіпастирське благословення.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *